Junior medewerker horlogeafdeling (fotografie)

Vacature >  m/v  (1 fte) >

In ons veilinghuis proef je de sfeer van een traditionele veiling met een eigentijdse aanpak. Kunst, antiek, goud, zilver en vele sieraden weerspiegelen soms honderden jaren historie. Deze objecten gaan de hele wereld over dankzij onze (online) veilingactiviteiten. En die blijven nog steeds groeien. Daarom zijn we op zoek naar een nieuwe collega voor onze horlogeafdeling. Word jij enthousiast zodra iets tikt en er een polsband aan zit? Ga je zorgvuldig te werk en ben je leergierig? Lees dan snel verder!

Taakomschrijving

Wat doet Veilinghuis De Ruiter? In één zin: we taxeren, kopen en veilen sieraden, verzamelobjecten, kunst en antiek. De voorwerpen uit onze veilingen worden op taxatiedagen en in onze tachtig taxatielocaties in Nederland en België aangeboden. Dit aanbod neemt voortdurend toe.

Het is jouw taak om vintage horloges klaar te maken voor de veiling. Je bent dan ook dagelijks verantwoordelijk voor een uiteenlopende hoeveelheid horloges. Je zult je hoofdzakelijk bezighouden met het maken van representatieve foto’s, zodat het sieraard optimaal gepresenteerd kan worden voor de toekomstige koper. Daarnaast zorg je dat de horloges waar nodig netjes worden schoongemaakt en soms zal je ze moeten voorzien van een goede omschrijving. Tenslotte draag je zorg voor een nauwkeurige administratieve afhandeling.

Functie-eisen

We zoeken een enthousiaste collega die van aanpakken weet. Specifieke kennis over horloges is niet nodig. Interesse in horloges en de wil om hier kennis over op te doen wel. Heb je al ervaring met fotografie of de horlogebranche, dan is dat een pré. Verder vinden we een goede beheersing van de Nederlandse taal belangrijk, evenals goed computervaardigheden. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel, voelt je thuis in een dynamische omgeving en kan goed zelfstandig werken.

Herken jij je hierin en woon je binnen een straal van ca. 25 km van Klaaswaal? Reageer dan op deze vacature.

Ons aanbod

Wij bieden je een marktconform salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, leuke collega’s en een prettige werksfeer. Het betreft een fulltime functie van 40 uur per week.

Interesse?

Graag ontvangen wij je brief en cv met pasfoto. Je kunt deze sturen aan vacature@deruiterbv.nl onder vermelding van “Junior medewerker horlogeafdeling”. Of per post naar: De Ruiter BV, Industrieweg 13, 3286 BW Klaaswaal, t.a.v. Marieke Huisman. Vermeld hierin in ieder geval op welke termijn je eventueel zou kunnen starten. Het overhandigen van een Verklaring Omtrent Gedrag is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie over de functie bel je met Marieke Huisman op tel. +31 (0) 186 – 746 212.

Over De Ruiter Groep

Familieonderneming De Ruiter is ruim 30 jaar geleden begonnen als munt- en postzegelhandel. Inmiddels zijn we gegroeid naar een landelijk opererende onderneming in de edelmetalen- en verzamelbranche. De Ruiter Groep bestaat naast Veilinghuis De Ruiter ook uit Goudwisselkantoor, Reclaimed jewels en VerzamelaarsMarkt. Met ieder hun eigen specialisme zijn ze actief in binnen- en buitenland met het in- en verkopen, veilen en verpanden van edelmetalen, sieraden, verzamelobjecten, kunst en antiek.

Vanaf het eerste uur hebben we gebouwd aan een goede basis voor het veilinghuis. Met de opgedane kennis en ervaring realiseren we vandaag de dag mooie veilingen met bijzondere objecten. Een prachtige wereld waar de passie van verkopers en kopers elkaar ontmoeten: van lokale Hoeksche Waarders tot vele internationale relaties. En we hebben de ambitie om nog veel meer mooie dingen te gaan doen. Met een gedreven team experts, ruim 80 vaste taxatielocaties, een compleet nieuw veilinghuis en al jarenlange groei willen we doorgroeien naar een toonaangevend veilinghuis in Nederland en daarbuiten.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Bekijk alle vacatures