David Megchelsen

Taxateur edelstenen

Ik blijf me verbazen over hoe zo’n prachtige materie door de natuur naar het aardoppervlak wordt gebracht.

Sinds jonge leeftijd heb ik een passie voor diamanten. Na een bezoek aan Antwerpen, wist ik dat ik niets liever zou willen dan te gaan werken in de diamanthandel. Na een opleiding aan ‘The Gemmological Association of Great Britain’ in Londen, ben ik gaan werken als diamantexpert bij Veilinghuis De Ruiter. Hier kan ik mijn passie uitleven en mijn ervaring opbouwen. Dagelijks beoordeel ik talloze diamanten aan de hand van kleur, zuiverheid, gewicht en slijpkwaliteit. Desalniettemin blijf ik me verbazen over hoe zo’n prachtige materie door de natuur vanuit de kern naar het aardoppervlak wordt gebracht. En vandaar verder door mensenhanden wordt geperfectioneerd. Tijdens de kijk- en veilingdagen of op een taxatiedag vertel ik u hier graag meer over. Ik kan uw diamanten bovendien voorzien van een beoordeling en uitleggen wat uw diamant zo uniek maakt.

Bekijk alle teamleden