Bied nu mee op unieke objecten in de prebid!

Veiling Schilderijen en Gravures

Gegevens

10 oktober 2019
Tijd: 18:30 - 19:30 uur
Locatie: Veilinghuis De Ruiter
Adres: Industrieweg 24, Klaaswaal, Zuid-Holland

Informatie

Op donderdag 10 oktober komt er een prachtige collectie schilderijen en gravures onder de hamer. Variërend van grote Hollandse namen als Escher en Mesdag tot diversen soorten doeken, panelen, litho’s, gravures en etsen uit de 17e tot de 20e eeuw. De veiling verloopt als volgt.

Aanvang zitting   | ca. 18.30 uur

Schilderijen en Gravures:   kavel     4491 – 4778

Overzicht kijkdagen

  1. Vrijdag 4 oktober 10:00 – 16:00 u
  2. Zaterdag 5 oktober 10:00 – 16:00 u
  3. Maandag 7 oktober 10:00 – 21:00 u (tot 100 kavels voor afslag)
  4. Dinsdag 8 oktober 10:00 – 16:00 u (tot 100 kavels voor afslag)
  5. Woensdag 9 oktober 09:00 – 16:00 u (tot 100 kavels voor afslag)
  6. Donderdag 10 oktober 09:00 – 16:00 u (tot 100 kavels voor afslag)
  7. Vrijdag 11 oktober 08:30 – 16:00 u (tot 100 kavels voor afslag)

Op de hoogte blijven over deze veiling?