Taxatiedag Leeuwarden

Gegevens

12 december 2018
Tijd: 10:00 - 16:00 uur
Locatie: Goudwisselkantoor Leeuwarden
Adres: Pier Panderstraat 2, 8913 CH Leeuwarden

Informatie

Gratis deskundige taxatie

Op 12 december is de taxatiedag kunst en antiek in Leeuwarden. Heeft u mogelijk waardevolle eigendommen? Ontdek dan wat ze waard zijn. Twijfel niet, want zelfs op uw zolder of gewoon in een kast kan iets waardevols liggen. Onze deskundigen taxeren gratis uw verzameling, objecten of kostbaarheden en geven u advies wat u er het beste mee kunt doen.

Internationale veilingen

Zijn uw objecten waardevol en wilt u ze veilen? Dat kan via onze internationale veilingen met kopers en verkopers uit binnen- en buitenland of via directe verkoop aan ons. Bij veilen krijgt u de opbrengst na de veiling uitgekeerd en bij directe verkoop krijgt u het geld mee.

Kom langs!

Neem uw porselein, schilderij, antieke klok of bronzen beeld mee en ontdek wat het waard is. Een afspraak maken is niet nodig. Heeft u een complete inboedel of objecten die u lastig kunt vervoeren? Maak dan wat goede foto’s (overzicht en detail) en laat deze zien tijdens de taxatiedag.

Wij taxeren o.a:

  • Schilderijen
  • Inboedels
  • Meubels
  • Porselein
  • Aardewerk
  • Goud
  • Zilver
  • Juwelen
  • Horloges
  • Beelden
  • Curiosa

Verzamelingen:

  • Munten
  • Bankbiljetten
  • Postzegels
  • Speelgoed
  • Militaria
  • etc.