Taxatie alléén op afspraak. Bekijk alle maatregelen i.v.m. corona.

Veiling Munten
4 JUNI 2020 - Online only

Een fraaie collectie Nederlandse - en wereldmunten.
> Bekijk collectie
Veiling bankbiljetten
4 JUNI 2020 - Online only

Een prachtige collectie wereldbankbiljetten.
> Bekijk collectie
Veiling Zilver
5 JUNI 2020 - Online only

Met juweeltjes van objecten!
> Bekijk collectie
Veiling Sieraden en horloges
5 JUNI 2020 - Online only

Bij de tijd, met deze prachtige sieraden!
> Bekijk collectie
Veiling Kunst & antiek
6 JUNI 2020 - Online only

Met bijzondere, artistieke voorwerpen.
> Bekijk collectie
Veiling Schilderijen en gravures
6 JUNI 2020 - Online only

Gevoelvolle doeken en panelen.
> Bekijk collectie

Bied nu mee op unieke objecten in de prebid!

Prebidfeatured items

Homepage

Veilen

Uw kostbare objecten met succes verkopen? Breng ze in op de veilingen van Veilinghuis De Ruiter.

Items inbrengen

Taxeren

Bezit u waardevolle eigendommen? Ontdek het tijdens onze gratis taxatie. We doen u direct een vrijblijvend aanbod.

Gratis taxatie

Verzamelen

Wilt u uw fraaie collectie verkopen, laten veilen of juist uitbreiden? Veilinghuis De Ruiter maakt het mogelijk.

Kopen en veilen
Agendade aankomende evenementen

Veiling Munten – Online only

04 juni 2020
Tijd: 12:30 - 17:30 uur

Veiling Zilver – Online only

05 juni 2020
Tijd: 12:00 - 18:00 uur

Veiling Sieraden en horloges – Online only

05 juni 2020
Tijd: 12:00 - 18:00 uur

Veiling Kunst & antiek – Online only

06 juni 2020
Tijd: 13:00 - 16:00 uur
Veilinghuis De Ruiter In het kort

Veilinghuis De Ruiter is een echt Nederlands veilinghuis. Met tientallen jaren ervaring in verzamelobjecten en edelmetalen. Meerdere keren per jaar komen serieuze collecties verzamelobjecten, edelmetalen, kunst- en antiek, juwelen, horloges en andere gewilde objecten onder de hamer. Variërend van ‘iets leuks voor aan de muur’ tot zeldzame, waardevolle stukken. Iedereen kan objecten inbrengen en ook zelf kopen in de veiling.

  • meer dan 30 jaar ervaring
  • gerealiseerde topopbrengsten
  • kopers en verkopers uit binnen- en buitenland
  • persoonlijke aanpak
  • ruim 80 inname- en taxatielocaties

Inschrijven nieuwsbrief

Direct geïnformeerd worden over onze taxatiedagen of veilingdagen?

Categorieën Numismatiek en papiergeld
Wat een prachtige en rijke historie weerspiegelen de vele munten en penningen wereldwijd. Veilinghuis De Ruiter heeft een brede kennis opgebouwd van Nederlandse munten (zoals Koninkrijk, provinciaal, VOC, lage landen, middeleeuws en koloniaal) en buitenlandse munten ( landen, Grieks, Romeins).

Meer informatie
Penningen vertellen het verhaal van bijzondere gebeurtenissen uit de historie. Vereeuwigd op (edel)metaal en soms voorzien van veel gedetailleerde achtergrondinformatie. Veilinghuis De Ruiter veilt meerdere keren per jaar penningen uit binnen- en buitenland.

Meer informatie
Papiergeld is een uniek verzamelgebied. De variaties, kleuren en verschijningsvormen zijn heel divers. Veilinghuis De Ruiter veilt Nederlands Staatspapiergeld, noodgeld, kampgeld, scheepsgeld, recepissen, biljetten van Overzeese Gebiedsdelen, buitenlandse biljetten, etc.

Meer informatie
Categorieën Kunst en antiek
Liefhebbers van kunst en antiek weten de prachtige historie en schoonheid van de objecten te waarderen. Vaak maken details het verschil of hebben de makers bijzondere klasse in een voorwerp gebracht. De veilingcollecties van Veilinghuis De Ruiter weerspiegelen een rijke diversiteit aan bijzondere voorwerpen!

Meer informatie
Sieraden en juwelen etaleren een luisterrijke schoonheid. Van verfijnde exemplaren tot kleurrijke edelstenen, liefelijke parels en kunstzinnige designsieraden. De collecties die Veilinghuis De Ruiter aanbied zijn steeds rijk gevarieerd aan sieraden, juwelen en (losse) diamanten.

Meer informatie
In horloges gaan sierlijkheid en geraffineerde techniek samen op. Uurwerken die vaak al een lust voor het oog zijn herbergen soms verrassend technische hoogstandjes. Dankzij onze ervaring in alle typen horloges veilen we regelmatig mooie collecties, waaronder exclusieve merkhorloges, historische polshorloges en zakhorloges.

Meer informatie
De glans van zilver betovert mensen al eeuwenlang. Bij Veilinghuis De Ruiter is door de jaren heen veel ervaring opgebouwd in zilver. In zilveren sieraden van oude en nieuwe merken. Maar ook van prachtig zilveren handwerk van meesters zoals Bonebakker, Groeneweg, Hooijkaas en Greven. Ze weerspiegelen op een fraaie wijze de geschiedenis van vroeger. Met gevarieerde veilingcollecties zilver weten we steeds zilverliefhebbers te inspireren.

Meer informatie
Taxeren Bij Veilinghuis De Ruiter
Heeft u iets in bezit waarvan u denkt: 'Wat zou het eigenlijk waard zijn'? Een muntenverzameling van uw grootouders, antieke voorwerpen, een porseleinen vaas of juwelen met edelstenen. Misschien verhuisde u ze al lang geleden naar de zolder. En komt het na jaren weer boven water. Maar... is het kunst of is het kitsch?
Bij Veilinghuis De Ruiter kunt u uw objecten gratis en vrijblijvend laten taxeren. Dan kan de hele week in ons Veilinghuis in Klaaswaal. Ook zijn er taxatiedagen in Nederland en België en u kunt terecht bij één van de 80 locaties in Nederland en België. Taxeren doen we altijd op afspraak.
Veilinghuis De Ruiter taxeert: goud en zilver (in alle verschijningsvormen), munten en penningen, sieraden en juwelen, diamanten en edelstenen, horloges, bankbiljetten, postzegels, kunst en antiek, ansichtkaarten en oud speelgoed. Kortom: we hebben kennis en ervaring in huis van heel veel objecten.
U weet na taxatie wat uw voorwerpen waard zijn én of het interessant voor u is om ze te verkopen of te laten veilen. Als u dat wilt, kunt u de zaak direct afhandelen. Bij directe verkoop betalen we contant u uit. Kiest u voor verkoop via onze veiling, dan nemen we uw objecten van u in en krijgt u uitgebreide informatie over het veilingproces.
Ons aanbod Een indruk