NU AFTERSALE
Sieraden, horloges, goud en zilver, kunst en antiek

6 t/m 23 oktober 2017

Naar de aftersale
NU AFTERSALE
Munten, penningen en bankbiljetten

6 t/m 23 oktober 2017

Naar de aftersale
R zit altijd wat waardevols tussen, zelfs op uw zolder of gewoon in de kast.

Laat het daarom bij ons vrijblijvend taxeren op Taxatiemaandag in Klaaswaal

Naar taxeren

Veilen

Uw kostbare objecten met succes verkopen? Breng ze in op de veilingen van Veilinghuis De Ruiter.

Taxeren

Kan het zijn dat een van uw eigendommen waardevol is? U komt er achter door het gratis en vrijblijvend te laten taxeren.

Verzamelen

Heeft u een fraaie collectie en wilt u deze verkopen, laten veilen of juist uitbreiden? Veilinghuis De Ruiter maakt het mogelijk.
Wat veilen we allemaal
Wat een prachtige en rijke historie weerspiegelen de vele munten en penningen wereldwijd. Veilinghuis De Ruiter heeft een brede kennis opgebouwd van Nederlandse munten (zoals Koninkrijk, provinciaal, VOC, lage landen, middeleeuws en koloniaal) en buitenlandse munten ( landen, Grieks, Romeins). Meer informatie over munten en penningen
Papiergeld is een uniek verzamelgebied. De variaties, kleuren en verschijningsvormen zijn heel divers. Veilinghuis De Ruiter veilt Nederlands Staatspapiergeld, noodgeld, kampgeld, scheepsgeld, recepissen, biljetten van Overzeese Gebiedsdelen, buitenlandse biljetten, etc. Meer informatie over bankbiljetten
Binnen de kunst en antiek is een haast eindeloze variatie aan objecten en voorwerpen te noemen. Van 17e- en 18e-eeuwse schilderijen tot meubels, gebruiksvoorwerpen, beelden, klokken, enzovoorts. Veilinghuis De Ruiter heeft de expertise om uw kunst- en antieke voorwerpen te taxeren en veilen.
Sieraden en juwelen etaleren een luisterrijke schoonheid. Van verfijnde exemplaren tot kleurrijke edelstenen, liefelijke parels en kunstzinnige designsieraden. De collecties die Veilinghuis De Ruiter aanbied zijn steeds rijk gevarieerd aan sieraden, juwelen en (losse) diamanten. Meer informatie over sieraden en juwelen
In horloges gaan sierlijkheid en geraffineerde techniek samen op. Uurwerken die vaak al een lust voor het oog zijn herbergen soms verrassend technische hoogstandjes. Dankzijn onze ervaring in alle typen horloges veilen we regelmatig mooie collecties, waaronder exclusieve merkhorloges, historische polshorloges en zakhorloges.
De glans van zilver betovert mensen al eeuwenlang. Bij Veilinghuis De Ruiter is door de jaren heen veel ervaring opgebouwd in zilver. In zilveren sieraden van oude en nieuwe merken. Maar ook van prachtig zilveren handwerk van werkmeesters zoals Bonebakker, De Haas, Hooikaas, Van Geffen en Georg Jensen. Ze weerspiegelen op een fraaie wijze de geschiedenis van vroeger. Met gevarieerde veilingcollecties zilver weten we steeds zilverliefhebbers te inspireren.
Een goed geordende postzegelcollectie bevat vaak een rijke variatie aan zegels, die ieder voor zich een waar kunststukje zijn. Details van soms een paar millimeter kunnen veel verschil maken. Nog steeds is er veel interesse in goede en bijzondere zegels. Een goed opgebouwde collectie realiseert nog steeds hoge veilingopbrengsten. Meer informatie over postzegels
Veilinghuis De Ruiter heeft veel ervaring opgebouwd in oud speelgoed. Blikken speelgoed, motorfietsen, carrousels, poppen en beren, treinen, modelauto’s en nog veel meer soorten speelgoed zijn er als verzamelobject. Zeker in onbespeelde staat kunnen speelgoeditems veel waard zijn.
Een pittoresk dorpsgezicht met wat inwoners, een altijd bedrijvig haventje met oude zeilboten. Wie kent niet die prachtige tafereeltjes uit zijn eigen geboortestreek? Fotografen wisten lokale geschiedenis gevoelvol vast te leggen en te delen op ansichtkaarten. Zeker exemplaren uit het begin van de 20e eeuw zijn geliefd bij verzamelaars.
Er zijn maar weinig mensen die goud – de koning van de edelmetalen - niet kunnen waarderen. Het edelmetaal goud in het meest bekend in de vorm van sieraden, munten en baren, maar komt soms ook in verrassende voorwerpen voor. Bij Veilinghuis De Ruiter kennen kopen en veilen we goud van over de hele wereld.
Op dit moment actief in de veiling!