TaxatieMaandag in Klaaswaal
Elke maandag is het TaxatieMaandag bij Veilinghuis De Ruiter in Klaaswaal. U kunt al uw voorwerpen van kunst en antiek met een aanzienlijke leeftijd laten beoordelen. Vrijblijvend!
Meer over TaxatieMaandag
Veilinghuis De Ruiter on tour
Kom naar de gratis taxatiedagen op verschillende locaties in Nederland. Wellicht zijn wij binnenkort bij u in de buurt! Onze taxateurs taxeren gratis en vrijblijvend uw waardevolle objecten. Zoals een erfstuk of iets wat u al jaren op zolder heeft liggen.
Bekijk de agenda

Homepage

Veilen

Uw kostbare objecten met succes verkopen? Breng ze in op de veilingen van Veilinghuis De Ruiter.

Lees meer

Taxeren

Kan het zijn dat een van uw eigendommen waardevol is? U komt er achter door het gratis en vrijblijvend te laten taxeren.

Lees meer

Verzamelen

Heeft u een fraaie collectie en wilt u deze verkopen, laten veilen of juist uitbreiden? Veilinghuis De Ruiter maakt het mogelijk.

Lees meer
AgendaKomende dagen

Najaarsveiling 10 oktober 2018

10 oktober 2018
Tijd: - uur

Najaarsveiling 11 oktober 2018

11 oktober 2018
Tijd: - uur

Najaarsveiling 12 oktober 2018

12 oktober 2018
Tijd: 10:00 - uur

Kijkdagen

Diverse dagen

Veilinghuis de Ruiter In het kort

Veilinghuis De Ruiter is een echt Nederlands veilinghuis. Met tientallen jaren ervaring in verzamelobjecten en edelmetalen. Meerdere keren per jaar komen serieuze collecties verzamelobjecten, edelmetalen, kunst- en antiek, juwelen, horloges en andere gewilde objecten onder de hamer. Variërend van ‘iets leuks voor aan de muur’ tot zeldzame, waardevolle stukken. Iedereen kan objecten inbrengen en ook zelf kopen in de veiling.

  • meer dan 30 jaar ervaring
  • gerealiseerde topopbrengsten
  • kopers en verkopers uit binnen- en buitenland
  • persoonlijke aanpak
  • ruim 80 inname- en taxatielocaties

Inschrijven nieuwsbrief

Direct geinformeerd worden over onze taxatiedagen of veilingdagen?

Categorieën Numismatiek en papiergeld
Wat een prachtige en rijke historie weerspiegelen de vele munten en penningen wereldwijd. Veilinghuis De Ruiter heeft een brede kennis opgebouwd van Nederlandse munten (zoals Koninkrijk, provinciaal, VOC, lage landen, middeleeuws en koloniaal) en buitenlandse munten ( landen, Grieks, Romeins).

Meer informatie
Penningen vertellen het verhaal van bijzondere gebeurtenissen uit de historie. Vereeuwigd op (edel)metaal en soms voorzien van veel gedetailleerde achtergrondinformatie. Veilinghuis De Ruiter veilt meerdere keren per jaar penningen uit binnen- en buitenland.

Meer informatie
Papiergeld is een uniek verzamelgebied. De variaties, kleuren en verschijningsvormen zijn heel divers. Veilinghuis De Ruiter veilt Nederlands Staatspapiergeld, noodgeld, kampgeld, scheepsgeld, recepissen, biljetten van Overzeese Gebiedsdelen, buitenlandse biljetten, etc.

Meer informatie
Categorieën Kunst en antiek
Sieraden en juwelen etaleren een luisterrijke schoonheid. Van verfijnde exemplaren tot kleurrijke edelstenen, liefelijke parels en kunstzinnige designsieraden. De collecties die Veilinghuis De Ruiter aanbied zijn steeds rijk gevarieerd aan sieraden, juwelen en (losse) diamanten.

Meer informatie
In horloges gaan sierlijkheid en geraffineerde techniek samen op. Uurwerken die vaak al een lust voor het oog zijn herbergen soms verrassend technische hoogstandjes. Dankzij onze ervaring in alle typen horloges veilen we regelmatig mooie collecties, waaronder exclusieve merkhorloges, historische polshorloges en zakhorloges.

Meer informatie
De glans van zilver betovert mensen al eeuwenlang. Bij Veilinghuis De Ruiter is door de jaren heen veel ervaring opgebouwd in zilver. In zilveren sieraden van oude en nieuwe merken. Maar ook van prachtig zilveren handwerk van werkmeesters zoals Bonebakker, De Haas, Hooikaas, Van Geffen en Georg Jensen. Ze weerspiegelen op een fraaie wijze de geschiedenis van vroeger. Met gevarieerde veilingcollecties zilver weten we steeds zilverliefhebbers te inspireren.

Meer informatie
Veilinghuis De Ruiter heeft veel ervaring opgebouwd in oud speelgoed. Blikken speelgoed, motorfietsen, carrousels, poppen en beren, treinen, modelauto’s en nog veel meer soorten speelgoed zijn er als verzamelobject. Zeker in onbespeelde staat kunnen speelgoeditems veel waard zijn.

Meer informatie
Taxeren bij Veilinghuis De Ruiter
Heeft u iets in bezit waarvan u denkt: "Wat zou het eigenlijk waard zijn?" Een muntenverzameling van uw (groot)ouders, antieke voorwerpen, een porseleinen vaas of juwelen met edelstenen bijvoorbeeld. Misschien verhuisde u ze al lang geleden naar de zolder. En komt het na jaren weer boven water. Maar... is het kunst of is het kitsch?
Bij Veilinghuis De Ruiter kunt u uw objecten gratis en vrijblijvend laten taxeren. Iedere week is het TaxatieMaandag in Klaaswaal. Regelmatig zijn er taxatiedagen door heel Nederland en u kunt terecht bij één van de 80 locaties in Nederland en België.
Veilinghuis De Ruiter taxeert: goud en zilver (in alle verschijningsvormen), munten en penningen, sieraden en juwelen, diamanten en edelstenen, horloges, bankbiljetten, postzegels, kunst en antiek, ansichtkaarten en oud speelgoed. Kortom: we hebben kennis en ervaring in huis van heel veel objecten.
U weet na taxatie wat uw voorwerpen waard zijn én of het interessant voor u is om ze te verkopen of te laten veilen. Als u dat wilt, kunt u de zaak direct afhandelen. Bij directe verkoop betalen we contant u uit. Kiest u voor verkoop via onze veiling, dan nemen we uw objecten van u in en krijgt u uitgebreide informatie over het veilingproces.
Ons aanbod Een indruk
Chais longue bankje in Louis quinze stijl
Noodgeld W.O. II – 10 gulden. Groningen
Romeinse Republiek. Marc Anthony. Denarius. Tenth Legion
Hoornen beeld China
Antieke mutssteker Zeeuwse knopen
Oostenrijkse Eremedaille Franz II, 1797
Meer laden