Laden...

Wij veilen gewilde objecten

Veilinghuis De Ruiter bemiddelt voor u

De volgende veiling bijwonen? 5 en 6 oktober bent u welkom.

Over Veilinghuis De Ruiter

Veilinghuis De Ruiter bemiddelt tussen verkoper en koper met het aanbod via een veiling.

Meer dan 30 jaar ervaring

Ons bedrijf is actief in Nederland en België met inkoop, verkoop en veilen van kostbaarheden. We hebben veel kennis over herkomst, materialen en waarde. De kostbaarheden waaronder sieraden, juwelen, goud en zilver hebben wij uitgebreid met kunst, antiek, diamanten en horloges.

Uitgebreid netwerk en groot bereik

Onze kracht zit al jaren in het aanbod van edelmetalen, kunst- en gebruiksvoorwerpen specifiek voor verzamelaars van over de hele wereld. Dit sterke netwerk gebruiken we bij de verkoop van de voorwerpen en daarnaast trekt constant andere geïnteresseerden voor de veilingen buiten de vaste verzamelaars. Dit levert vaak een ontzettende leuke variatie aan klanten op.

Wat veilen we allemaal?

Welke objecten komen aan bod.

  • Munten en Penningen

    Koninkrijksmunten, Provinciaal, etc.

  • Goud, Juwelen en Horloges

    Veelzijdige gouden en zilveren objecten

  • Kunst en Antiek

    Van schilderijen tot beelden

  • Bankbiljetten

    Oud of nieuw. Van elke plek op de wereld

De volgende veiling...

Wilt u een veiling bijwonen? 5 en 6 oktober is de volgende veiling in Veilinghuis De Ruiter

Zelf iets inbrengen?

Neem contact met ons op of kom langs bij een van de 70 innamelocaties in Nederland en Belgie.

Bieden op een gewild object?

Kom langs bij het veilinghuis en bied mee in de zaal of bied online tijdens de live veiling op 5 en 6 oktober.

Neem contact op

Vul het onderstaand formulier in.

Het logo van Veilinghuis De Ruiter

Persberichten

Opening Veilinghuis De Ruiter

Opening van het veilinghuis (Download persbericht)

Persbericht Landelijk

Nieuw veilinghuis met 70 taxatielocaties (Download persbericht)

Persbericht lokaal

Nieuw veilinghuis in de Hoeksche Waard (Download persbericht)